Únik plynu v centru Prahy: Hasiči evakuovali obyvatele na Starém městě, zastavily se tramvaje | info.cz

Články odjinud

Únik plynu v centru Prahy: Hasiči evakuovali obyvatele na Starém městě, zastavily se tramvaje

Kvůli úniku plynu v centru Prahy evakuují hasiči dnes večer obyvatele domů v Masné ulici na Starém městě. Uzavřena je také navazující Rybná ulice a byl přerušen provoz tramvají a autobusů v blízké Revoluční ulici. ČTK to řekl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Plyn uniká z výkopu.

"V ulici Masná na Praze 1 došlo k masivnímu úniku plynu. Na místě probíhá evakuace přilehlých domů a z důvodu zajištění průjezdu HZS (hasičského záchranného sboru) policisté uzavřeli dopravu i v okolních ulicích," oznámila policie na twitteru.

Kvůli úniku byla také kolem 20:00 zastavena v obou směrech tramvajová a autobusová doprava v úseku Náměstí Republiky - Dlouhá třída. Omezení se dotklo tramvají číslo 6, 8, 15 a 26 a autobusové linky 207.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud