Články odjinud

V Horních Měcholupech napadli mladou ženu, útočník jí zasadil nejméně deset bodných ran

V Horních Měcholupech napadli mladou ženu, útočník jí zasadil nejméně deset bodných ran

V Dýšinské ulici v pražských Horních Měcholupech našli v pondělí pozdě večer mladou ženu v tratolišti krve. Přivolaní záchranáři ji ve vážném stavu odvezli do nemocnice. Kriminalisté zadrželi jednoho podezřelého, zda je to pachatel, není prozatím známo. 

Pachatel ženě dle serveru Tíseň.tv zasadil nejméně deset bodných ran. Žena, které je 18 let, ztratila větší množství krve. První pomoc jí poskytli policisté a následně záchranáři, kteří ji převezli do nemocnice. 

„Tísňovou výzvu jsme přijali ve 22 hodin od policie. Na místo vyjížděla záchranářská i lékařská posádka, pacientka měla mnohačetná bodná poranění. Protože byl její stav vážný, bylo nutné zajistit dýchací cesty a v umělém spánku ji potom převést do vinohradské nemocnice na anesteziologicko-resuscitační oddělení,“ uvedla pro Blesk.cz. k případu mluvčí záchranky Jana Poštová. Stav ženy není v tuto chvíli znám. 

„Celý případ si následně převzali kriminalisté z prvního oddělení pražské policie, kteří na něm pracují pro podezření ze spáchání trestného činu pokus vraždy. Ještě v průběhu noci se jim podařilo zadržet osobu, která by mohla mít s případem spojitost," uvedl policejní mluvčí Jan Daněk. Detailnější informace kvůli probíhajícímu vyšetřování nechtějí kriminalisté nyní sdělovat.

 

 

Články odjinud