Zábava i adrenalin: 55. matějská začne v sobotu. Připraveno je i pět novinek | info.cz

Články odjinud

Zábava i adrenalin: 55. matějská začne v sobotu. Připraveno je i pět novinek

Tradiční matějská pouť začíná v sobotu 24. února. Více než stovka atrakcí bude pro návštěvníky v provozu do půlky dubna. Připraveno je i pět novinek, ceny zůstávají stejné jako loni.

Počasí venkovním radovánkám příliš nepřeje, návštěvníci největší pražské pouťové zábavy jsou ale na chladnější zahájení zvyklí. Letos na ně bude v prostoru holešovického výstaviště čekat zhruba 115 atrakcí z Čech, Holandska, Německa či Polska a dalších zemí. Až do 15. dubna jsou pro malé i velké návštěvníky připravena adrenalinová i humorná zařízení, pro nejmenší pak třeba autíčka, kolotoče, skákadla či vláčky.

V pětici novinek se představí i Goldmine Tower, 90 metrů vysoká věž umožňující zážitek z volného pádu. „Tato atrakce je žhavou novinkou - zatím se objevila jen dvakrát v Holandsku a potřetí právě v Praze,“ prozradil Blesku za organizátora Václav Kočka nejml. „Dále polský Dům na střeše, ve kterém je vše vzhůru nohama nebo třeba Psychodelic Fun House, kde zabloudíte mezi světelnými a barevnými efekty.“ Pouť bude otevřena od 24. února do 15. dubna, vždy od úterý do pátku 13 až 21 hodin, v sobotu a v neděli od 10 do 22 hodin.

Více na webu Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud