Žena, kterou uštkla mamba zelená, zemřela. V nemocnici ležela deset dní | info.cz

Články odjinud

Žena, kterou uštkla mamba zelená, zemřela. V nemocnici ležela deset dní

I když lékaři hovořili o tom, že majitelce mamby zelené bylo podáno sérum řádně a včas, přesto se jim nakonec její život zachránit nepodařilo. Po deseti dnech od uštknutí žena ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze skonala. Informaci pro Blesk.cz potvrdil mluvčí nemocnice.

Případy otrav jedovatým hadem se přitom standardně řeší ve specializovaném Toxikologickém centru Všeobecné fakultní nemocnice v Praze (VFN). Tam majitelku mamby také v úterý dopoledne rychle přepravili, aby zde dostala hadí sérum. Jak se ale nakonec ukázalo, i přes sebelepší péči lékařů žena svému zranění podlehla.

Přes veškerou péči našich lékařů žena bohužel zemřela. Úmrtí nesouvisí s uštknutím mambou, ale s dalšími zdravotními obtížemi pacientky,“ řekl Filip Brož, mluvčí VFN. Žena patrně zemřela v pátek v dopoledních hodinách.

Další zprávy na Blesk.cz >>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Články odjinud