Články odjinud

Zloděj ukradl stokilová kamna přímo z výstavy, drzou krádež zachytily kamery

V den, kdy vystavovatelé odváželi exponáty ze stavebního veletrhu For Arch, si zloděj krbová kamna odvezl přímo z prodejního stánku. Během čtyř minut dokázal 117kilogramový exponát naložit, zabalit, vyvézt z haly a cestou na parkoviště také jednou vyklopit. Policie po muži pátrá, hrozí mu až pětiletý pobyt ve vězení.

Nenechavec využil chvíle, kdy se vystavovací hala po pětidenním veletrhu vyprazdňovala a u kamen značky SCAN 83 v hodnotě téměř 100 000 korun nikdo nebyl. Na přistavený paletový vozík nejprve válcovitá a přes metr vysoká kamna přikulil a poté vyzdvihl na paletu. To mu zabralo téměř minutu. Další dvě minuty strávil zakrýváním kamen kobercem a omotáváním koberce potravinářskou fólií. V této fázi kolem něho prošli bez povšimnutí dva muži.

Zloděj poté kamna na paletovém vozíku odtáhl z haly. Výjezd z haly na parkoviště je mírně svažitý, což muži způsobilo nesnáze. Paletový vozík se rozjel a kamna spadla. Znovu je ale postavil a lup si odvezl.

Zloděj ukradl stokilová kamna přímo z výstavy.

Policie nyní žádá veřejnost, která muže na záběrech z 24. září tohoto roku pozná, aby se ozvala na linku 158.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud