Advokacie je v pohybu. V PRK Partners mají nového lídra a Arrows hledají na sítích další společníky

VÝBĚR JAROSLAVA KRAMERA | Poslední týdny jsou i na poměry českého trhu právních služeb hektické. Klíčové personální přesuny střídají snahy o zajímavé akvizice nebo rekordní mandáty. Příkladem jsou kanceláře Allen & Overy a Clifford Chance, které se potkaly u nejvyššího úvěru na financování jedné nájemní průmyslové nemovitosti v regionu střední a východní Evropy.

Klíčovou personálií uplynulých týdnů je výměna na vedoucím postu jedné z největších advokátních kanceláří na českém trhu. Novým managing partnerem PRK Partners je Václav Bílý, který se své nové manažerské funkce ujímá po boku Radana Kubra. Ten se ve vedení kanceláře pohybuje dlouhodobě. Václav je partnerem se specializací na bankovnictví a finance, insolvence a restrukturalizace, nemovitosti a stavebnictví a korporační právo. Je doporučován jako přední odborník podle řady mezinárodních publikací. Radan je specialistou a mezinárodně uznávaným odborníkem na fúze a akvizice, korporační právo, restrukturalizace, bankovnictví a finance, soutěžní právo a mediální právo.

V dosavadní funkci managing partnera PRK Partners skončili po více než deseti letech Robert Němec a Jan Kohout. Robert, který byl zvolen do funkce předsedy představenstva České advokátní komory, se bude v příštích minimálně dvou letech věnovat řízení a aktivitám s touto funkcí spojeným. Jan Kohout se zaměří na rozvoj klientské praxe a business developmentu PRK Partners.

Zbytek textu je pro předplatitele
dále se dočtete:
  • Která advokátní kancelář se chce spojit hned s několika dalšími hráči?
  • A na jakých transakcích se podíleli Allen & Overy, Cliffrord Chance, Taylor Wessing Česká republika nebo JŠK?
sinfin.digital