Do Česka vstupuje další mezinárodní právní firma. Spojí se s Dvořák Hager & Partners | info.cz

Články odjinud

Do Česka vstupuje další mezinárodní právní firma. Spojí se s Dvořák Hager & Partners

Na český trh nově vstupuje mezinárodní advokátní kancelář Eversheds Sutherland. Do její sítě se totiž připojuje tuzemská právní firma Dvořák Hager Partners (DHP). Eversheds tímto svým krokem vstoupí i na Slovensko, kde DHP rovněž působí. 

Původem britská firma na českém trhu v současnosti nefiguruje, spolupracovala ale s místními kancelářemi. Dříve tu působila v rámci firmy Balcar Polanský Eversheds.

„Dvořák Hager & Partners a Eversheds Sutherland už několik let spolupracují a tento krok na naši úspěšnou dosavadní spolupráci přirozeně navazuje. Pro nás, naše spolupracovníky a klienty je skvělé, že se stáváme součástí globální profesionální firmy.

Toto spojení přináší výhody především našim klientům, v první řadě přístup k prvotřídní právní podpoře v regionu střední a východní Evropy a na globálních trzích,“uvedl řídicí partner Dvořák Hager & Partners Stanislav Dvořák.

Pro kancelář Dvořák Hager & Partners pracuje zhruba 50 právníků a patří tak k větším českým kancelářím.

O Eversheds Sutherland dále uvedla, že: „patří mezi 40 největších globálních právních firem. Eversheds Sutherland má více než 2800 právníků v 68 kancelářích v 34 jurisdikcích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Blízkém východě."

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud