Články odjinud

Do Prahy míří exekutoři z východu Evropy a Balkánu. Budou tu hrát fotbal

Do Prahy míří exekutoři z východu Evropy a Balkánu. Budou tu hrát fotbal
 

Fotbalové hřiště Motorletu Praha čeká v pátek událost. Odehraje se na něm turnaj soudních exekutorů v kopané. Na akci, kterou organizuje česká Exekutorská komora, přijedou exekutoři z dalších pěti evropských zemí a také nový šéf Mezinárodní unie soudních exekutorů a vykonavatelů Marc Schmitz. „Jde o turnaj v malé kopané exekutorských komor regionu Eurodanube,“ říká pro INFO.CZ prezident Exekutorské komory ČR Vladimír Plášil.

Na turnaji se druhý červnový pátek utká celkem osm družstev. Vedle zástupců české Exekutorské komory půjde o exekutory z Bulharska, Makedonie, Polska, Rumunska a Srbska.

Své týmy na akci vyšlou také ministerstvo spravedlnosti a Česká advokátní komora. „Tato akce je každoročně organizována jednou z exekutorských komor regionu Eurodanube. Letošní rok přišla řada na naši komoru,“ dodává k tomu Vladimír Plášil.

„Nepochybně nejvýznamnějším hostem bude nově zvolený prezident Mezinárodní unie soudních exekutorů a vykonavatelů (UIHJ) pan Marc Schmitz. Zvolen byl v květnu na tříleté funkční období na jednání Kongresu UIHJ v thajském Bangkoku,“ popisuje Plášil.

Akce proběhne pod záštitou pražské primátorky Adriany Krnáčové (ANO).

 

Články odjinud