Domácí Právnická firma roku PRK Partners má novou ředitelku. Víme, o koho jde | info.cz

Články odjinud

Domácí Právnická firma roku PRK Partners má novou ředitelku. Víme, o koho jde

Advokátní kancelář PRK Partners, letošní domácí Právnická firma roku, opět obsadila pozici ředitelky. Jak uvedl v připravovaném rozhovoru pro INFO.CZ partner kanceláře Robert Němec, v čele nově stojí zkušená manažerka Gabriela Csontosová.

Gabriela Csontosová má zkušenosti například z poradenské firmy McKinsey, v posledních deseti letech pak podle svých slov zastřešovala akvizice a zajišťovala financování pro společnosti Neoluxor, Neopalladium, Neoluxor books či Levné knihy.

„Po určité době jsme se vrátili k modelu, že kancelář vede profesionální ředitel, konkrétně ekonomka se zkušenostmi z McKinsey. Naším úkolem je teď dosáhnout v kanceláři vyšší efektivity, zlepšit spolupráci mezi jednotlivými týmy,“ uvedl pro INFO.CZ k znovuobsazení pozice a dalším plánům Robert Němec, který je rovněž místopředsedou České advokátní komory.

Gabriela Csontosová působila v McKinsey na různých pozicích devět let, spoluzaložila například i její pražský IT Hub. Dříve pracovala rovněž pro makléřskou firmu Prague Securities. Vystudovala Fakultu mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické, v rámci MBA studia se později věnovala firemní kultuře. V PRK Partners, která se v listopadu stala domácí Právnickou firmou roku, působí od května.

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud