Kancelář Havel & Partners letos povýšila už 19 lidí. Jako první víme, o koho jde | info.cz

Články odjinud

Kancelář Havel & Partners letos povýšila už 19 lidí. Jako první víme, o koho jde

Největší advokátní kancelář na trhu Havel & Partners přikročila v roce 2020 k nebývale rozsáhlému povyšování. Podle informací, které má INFO.CZ nyní exkluzivně k dispozici, se na seniornější pozice na začátku roku posouvá celkem 19 lidí. Kancelář sice v lednu nerozšířila partnerskou strukturu, jmenovala ale nové counsely, vedoucí advokáty a senior advokáty. Firma má v současnosti 220 právníků, celkově pro ni i se spolupracující agenturou Cash Collectors pracuje zhruba 500 lidí.

Novými counsely kanceláře tak od začátku roku jsou Lenka Gachová, Kateřina Staňková, Ivo Šimeček a Josef Žaloudek. Do pozice vedoucích advokátů se posunuli Jan Fikar, Šimon Hradilek, Silvie Király, Dalibor Kovář, Jaroslav Šuchman, Albert Tatra a Miroslav Vozáb. Seniorními advokáty se pak nově stali Jana Bartošková, René Cienciala, Csaba Csorba, Štěpán Černý, Tereza Hrabáková, Radek Riedl, Martin Šimek a Monika Vneková.

„Uplynulý rok byl pro nás opět ekonomicky velmi úspěšný, a to se samozřejmě musí odrazit i dovnitř firmy, protože nejcennější devizou každé úspěšné společnosti jsou její zaměstnanci,“ uvedl k personáliím řídící partner kanceláře Jaroslav Havel.

„V právním odvětví potřebujete silný a stabilní tým spolupracovníků, jenž dlouhodobě buduje značku a důvěryhodnost, kterou klienti od našich služeb očekávají. Jsem rád, že všichni nově povýšení právníci jsou dlouhodobými oporami jednotlivých právních týmů a že úspěšně pokračujeme ve strategii vychovávat v kanceláři další generaci špičkových seniorních kolegů,“ dodal.

„Kancelář má v současnosti 28 partnerů a 14 counselů, přičemž naprostá většina z nich se do těchto dvou nejvyšších pozic dostala na základě interního povýšení, což potvrzuje mimořádnou personální stabilitu a možnost rychlého profesního růstu v rámci firmy,“ dočteme se rovněž v souvisejících informacích.

„Mezi naše klienty patří zejména velké mezinárodní společnosti, nejvýznamnější české a slovenské firmy, včetně strategických státních podniků a orgánů veřejné správy, ale i střední podniky, individuální podnikatelé a investoři. Je mezi nimi také cca 100 z 500 největších světových společností podle publikace Fortune 500 a téměř 50 společností zařazených do žebříčku největších českých firem Czech Top 100. Kancelář má v současné době více než 1 500 klientů,“ uvádí o sobě letos mimo jiné kancelář.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud