Michael Mullen, bývalý šéf právníků PwC ve střední a východní Evropě, pracuje pro Badokh | info.cz

Články odjinud

Michael Mullen, bývalý šéf právníků PwC ve střední a východní Evropě, pracuje pro Badokh

Americký právník Michael Mullen, který ještě nedávno šéfoval právním službám poradenské skupiny PwC v celé střední a východní Evropě, nově působí v české právní skupině Badokh. Setkává se tu s dalším bývalým řídícím partnerem velké kanceláře, konkrétně české pobočky firmy White & Case, Ivem Bártou. Pro White & Case ostatně v minulosti pracoval i Mullen.

Soudě z webových stránek Badokhu by se měl Mullen věnovat klientským případům, působí tu totiž jako advokát.

Mullen se pohybuje v advokacii přes 20 let. V minulosti byl rovněž partnerem kanceláře Havel, Holásek & Partners, pracoval například také pro firmy Altheimer & Gray a již zmíněnou White & Case. Věnuje se řadě právních oblastí, od nemovitostí, přes fúze a akvizice až například po telekomunikace a IT.

Mullen odešel z partnerské pozice v PwC Legal a z celé skupiny na konci loňského roku. Po pěti letech cestování po tomto regionu se Michael rozhodl soustředit na další výzvy ve své kariéře a těší se, že stráví více času se svou rodinou,” uvedla tehdy PwC Legal v tiskové zprávě.

V právním týmu Badokhu je už 30 lidí

Že svou další kariéru spojil Mullen právě s Badokhem, potvrzuje vzestup této advokátní skupiny. Ta vznikla v roce 2014 po odchodu Iva Bárty z kanceláře White & Case, jejíž českou pobočku řídil. Založil si vlastní advokátní kancelář Badokh - Bárta a partneři. A ta vytvořila skupinu s další právní kanceláří, Badokh - Kuhn Dostál, zapsanou v obchodním rejstříku od ledna 2014.

Právě počáteční dvě písmena v názvu skupiny odkazují na příjmení Iva Bárty. Další dvě jsou spojena s Jakubem Dostálem a zbývající pak s Petrem Kuhnem. Jak Dostál, tak Kuhn rovněž dříve působili ve White & Case, oba byli partnery.

Badokhu se podařilo za necelé čtyři roky existence zajímavě vyrůst. Jeho právní tým tvoří asi 30 lidí. Jako advokát ve firmě působí například také bývalý ředitel Justiční akademie Jan Petrov. Badokh figuruje i v prestižním žebříčku The Legal 500.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud