VÍME PRVNÍ: Další otřesy na advokátním trhu. Lukáš Trojan a další z KŠD Legal založili vlastní firmu | info.cz

Články odjinud

VÍME PRVNÍ: Další otřesy na advokátním trhu. Lukáš Trojan a další z KŠD Legal založili vlastní firmu

Advokáti Lukáš Trojan, Martin Doleček a Marek Bilej, kteří byli dosavadními jednateli advokátní kanceláře KŠD Legal, založili vlastní právní firmu. Nová advokátní kancelář nese název Trojan, Doleček a partneři, vystupovat ale bude především pod značkou tdpA. Informace INFO.CZ potvrdil přímo Lukáš Trojan.

Trojan drží ve firmě největší podíl, a to 49,80%. Martin Doleček, který byl řídícím partnerem kanceláře KŠD Legal, má v nové firmě 27 procent, Marek Bilej pak 13, 60 procenta.

Kancelář právně vznikla odštěpením z KŠD Legal. 

Společníky jsou rovněž Jiří Hron a Lucia Ježková. I oni působili v KŠD Legal, a to jako partneři. Oba drží 4, 80 procenta.

Jednateli tdpA jsou Trojan, Doleček a Bilej.

Připravujeme podrobnosti.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud