VÍME PRVNÍ: Kancelář bnt má dva nové partnery. O koho jde? | info.cz

Články odjinud

VÍME PRVNÍ: Kancelář bnt má dva nové partnery. O koho jde?

Advokátní kancelář bnt attorneys in CEE povýšila začátkem května dva své advokáty na associated partnery. Jde o Lukáše Havla a Petera Maysenhöldera, oba jsou tak nově součástí vedení kanceláře. „Noví associated partneři budou zodpovědní zejména za další rozvoj klientských služeb, Peter Maysenhölder se přitom bude soustředit zejména na německy mluvící korporátní klientelu a Lukáš Havel na oblast Life Science & Pharma,“ uvedla kancelář v oznámení, které má v tuto chvíli INFO.CZ exkluzivně k dispozici.

„Dlouhodobě se nám daří, narostl objem poradenství pro korporátní klienty, rozšířili jsme tým o nové kolegy, a to samozřejmě vyústilo v potřebu posílit i náš partnerský tým. Věříme, že Lukáš a Peter vnesou do řízení firmy také nové aspekty práce s klientskou základnou a zasadí se o další rozvoj týmů v oblastech, v nichž kompetenčně působí,“ dodává ke jmenování zakládající partner kanceláře Pavel Pravda.

„Lukáš Havel je členem pražského týmu advokátní kanceláře bnt od roku 2012, od roku 2016 do současnosti zastával pozici senior associate. Dlouhodobě se zaměřuje na poradenství výrobcům a distributorům zdravotnických prostředků, léčiv a poskytovatelům zdravotních služeb, a to provozovatelům jak veřejných, tak soukromých zdravotnických zařízení. Specializuje se dále na oblast compliance a regulatory affairs,“ představuje Havla kancelář.

„Peter Maysenhölder je advokátem s kvalifikací pro české i německé právní prostředí, je specialistou na obchodní právo a právo obchodních korporací, zejména na fúze a akvizice a právo cenných papírů. Do pražské kanceláře nastoupil v roce 2009 a od roku 2013 působil na pozici senior associate. Peter dříve pracoval pro jednu z předních světových investičních bank v Hongkongu a také pro renomovanou advokátní kancelář v Düsseldorfu,“ uvádí pak bnt o dalším novém associate partnerovi.

Bnt patří se zhruba 40 lidmi na českém trhu mezi středně velké advokátní kanceláře, v České republice působí 15 let. Síť se soustředí zejména na střední a východní Evropu, věnuje se hlavně obchodnímu právu.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud