Bizarní kauza: Vedení NHL požádalo útočníka Bostonu, aby přestal olizovat protihráče | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Bizarní kauza: Vedení NHL požádalo útočníka Bostonu, aby přestal olizovat protihráče

Bizarní kauza: Vedení NHL požádalo útočníka Bostonu, aby přestal olizovat protihráče

Vedení zámořské NHL podle serveru ESPN.com požádalo útočníka Bostonu Brada Marchanda, aby při zápasech přestal olizovat protihráče. Spoluhráč českých hokejistů Davida Krejčího a Davida Pastrňáka to však popřel.

„Nikdo mi nic neřekl. Navíc si myslím, že liga by měla řešit závažnější problémy. A kdyby mi kvůli tomu volali, tak by to jen ukázalo, jaký vliv mají torontská média,“ napsal serveru NBCSportsBoston.com Marchand v narážce na kanadského soupeře, kterého Bruins vyřadili v prvním kole play off.

Právě v úvodním utkání série s Torontem Marchand olíznul krk útočníka Maple Leafs Lea Komarova. Po utkání se ho na to zeptali reportéři a kanadský útočník s úsměvem vysvětloval: „Pořád se na mě lepí. Nevím, jestli se mu líbím. Ale on je roztomilý.“

Nešlo o první podobný incident Komarova s Marchandem. V listopadovém utkání se útočník Bruins pokusil soupeře políbit na tvář. „Docela se mi to líbilo,“ komentoval to tehdy finský hokejista. Vedení Bostonu a Marchanda podle ESPN kvůli incidentům kontaktoval šéf rozhodčích NHL Mick McGeogh.

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.