Boxer z týmu Floyda Mayweathera rozbouří Pardubice. S Muradovem jde do klece Oliveira | info.cz

Články odjinud

Boxer z týmu Floyda Mayweathera rozbouří Pardubice. S Muradovem jde do klece Oliveira

V pořadí osmý díl série X Fight Night, který se uskuteční v sobotu v Pardubicích, nabídne opravdu výjimečný zápas. Mezi hlavní hvězdy večera bude patřit Uzbek Makhmud Muradov trénující v týmu boxera Floyda Mayweathera, který se utká s Edvaldem de Oliveirou. Kromě této hvězdné dvojice se během večera ve své MMA premiéře představí i Sandra Mašková, vítězka Světových her v kickboxu.

Muradov, který se připravoval v posledních měsících v USA a Polsku, se utká s Brazilcem Oliveirou, který za svou kariéru nasbíral přes 30 výher. Na toto číslo Muradov zatím kouká z velké dálky. V kleci však rozhodují jiné věci než papírové předpoklady, a tak první březnová sobota přinese pořádnou dávku adrenalinu. 

Z mužských zápasů pak na sebe výrazně strhává pozornost i souboj Karlos Vémola-Jamie Sloane. Vémola jako jeden z nejslavnějších tuzemských zápasníků Angličanovi nic nedaruje i přesto, že to bude jeho teprve první letošní zápas. Ani zde však neplatí papírové předpoklady - český „Terminátor“ dává do zápasů vždy všechno bez ohledu na to, jak dlouhou měl pauzu.

Zajímavý bude pro diváky i duel talentovaného Tomáše Kvapila s Rakušanem Mochamedem Machaevem. Kvapil zatím v profesionálním MMA neprohrál a jistě by rád prodloužil šňůru vítězných zápasů na pět.

Mistryně v kickboxu Sandra Mašková jde v pardubické Tipsport Areně do duelu s Rakušankou Pamelou Shanajovou s cílem vyhrát svůj první profesionální zápas v MMA a dokázat, že nejen v kickboxu je jednička.

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie