Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Bude Stramaccioni po propadáku ve Spartě trénovat Baráka a Jankta? Chtějí ho v Udine, píší v Itálii

Bude Stramaccioni po propadáku ve Spartě trénovat Baráka a Jankta? Chtějí ho v Udine, píší v Itálii

Před minulou sezonou ho s velkými očekáváními angažovala Sparta, pražské působení pro něj ale skončilo už letos v březnu. Bez práce by ale Andrea Stramaccioni nemusel být dlouho. V italské Serii A to má totiž nahnuté trenér Udine Massimo Oddo. Dle informací serveru Football Italia by se jeho nástupcem mohl už v nejbližších dnech stát právě bývalý kouč Letenských.

Udine nezažívá zrovna dobré období. Tradiční italský klub prohrál už devět zápasů v řadě a v tabulce se krčí na třináctém místě. Na Apeninském poloostrově nyní kolují zprávy, že jubilejní desátá porážka by trenérovi Massimu Oddovi mohla zlomit vaz.

K té by mohlo dojít už dnes večer (20.45) a nejde zrovna o nepředstavitelnou věc. Tým, za který hrají i čeští reprezentanti Antonín Barák a Jakub Jankto, se totiž vydá na hřiště druhé Neapole, která stále drží šanci na zisk titulu.Sám Oddo navíc avizoval, že do utkání nepošle své mužstvo v nejsilnější sestavě – klíčové hráče totiž bude chtít šetřit pro víkendový zápas s Crotone, které je „zebrám“ v tabulce podstatně blíže. Je ale otázkou, zda do duelu mužstev z druhé poloviny tabulky ještě 41letý kouč Udine povede.

Dle zprávy webu Football Italia by mohl Odda na lavičce Udine nahradit Andrea Stramaccioni. Ten je od března, kdy ho ze svých služeb kvůli špatným výsledkům propustila Sparta, bez práce.

Italský kouč by nešel do neznámého prostředí. Klub už z pozice hlavního trenéra vedl v ročníku 2014/15, ve funkci však vydržel jen jedinou sezonu. V té Udine skončilo na šestnáctém místě, jen sedm bodů nad sestupovou hranicí.

Další zprávy o fotbalu čtěte na webu iSport.cz.

 

MS v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Vstupenky Soupisky týmů MS 2019 Čtvrtfinále Play off Tabulky

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Skupinka cizinců v centru Prahy brutálně napadla číšníka. Šli na něj v sedmi, je ve velmi vážném stavu

Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer napadli číšníka na zahrádce restaurace ve Vladislavově ulici. Muž skončil ve velmi vážném stavu na jednotce intenzivní péče a podstoupil operaci hlavy. Za těžké ublížení na zdraví a výtržnictví hrozí pachatelům v případě odsouzení až deset let vězení.

Na webu zveřejnili policisté fotografie všech sedmi podezřelých i video z napadení, které se odehrálo na náměstíčku u obchodního centra Quadrio. Záběry najdete na konci článku.

Číšník se dostal do konfliktu s hledanými poté, co je upozornil, že nemohou na zahrádce konzumovat donesený alkohol. "Skupina sedmi mužů zaútočila na personál restaurace, jednoho číšníka povalili na zem a tam ho začali mlátit pěstmi a kopat do něj. Když poškozený zůstal bezvládně ležet na zemi, tak podezřelí z místa utekli na tramvaj číslo 14 a odjeli směrem na Karlovo náměstí," popsal napadení mluvčí policie.

Link

Kriminalisté na základě dosavadního vyšetřování předpokládají, že podezřelí jsou cizinci, kteří by mohli bydlet v hotelu, penzionu či jiném typu ubytování v Praze nebo okolí. "Proto prosíme především recepční a všechny jiné svědky, jestli muže viděli nebo vědí, kde by se mohli nacházet, ať kontaktují tísňovou linku 158," uvedl mluvčí.

4934827:article:true:true:true

4934826:article:true:true:true

4934825:article:true:true:true

-1