Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Calgary hoří pro Jágra. Je skvělej! Už aby byl další zápas, zní z klubu

Calgary hoří pro Jágra. Je skvělej! Už aby byl další zápas, zní z klubu

Seděl v šatně, krabatil čelo a zamyšleně ze sebe soukal do nastrčených mikrofonů odpovědi. První zápas za Calgary a výhra 4:3 v prodloužení nad Los Angeles stály Jaromíra Jágra dost sil. "Musím se hodně zlepšit," měl jasno 45letý věčný perfekcionista, který při debutu odehrál na křídle třetí lajny necelých čtrnáct minut bez střely na branku. Spoluhráčí i trenér Glen Gulutzan Jágrův přínos týmu i herní kvalitu každopádně kvitovali. Ve velkém!

„Je skvělej. Vidíte, že když má puk, málokdo mu ho dokáže sebrat. Jeho spodní část těla je neskutečně silná a nikdo ho nepřetlačí," smekl před Jágrem 19letý útočník Matthew Tkachuk, který v zápase vstřelil dva góly. Stalo se tak teprve podruhé v jeho kariéře, načasoval to výborně, v den zápasu s Los Angeles slavila jeho maminka narozeniny.


Právě s Tkachukem Jágr dlouze hovořil na předzápasovém tréninku před úterní vítěznou noční bitvou s Anaheimem (2:0), díky které Flames zlomili jedenáct let trvající šňůru porážek v Honda Center. Celkem šlo o 29 ztracených duelů v řadě.

Jak šel čas o dva dny později ve Staples Center? Ve střetnutí plném zvratů, kdy Flames vedli po osmi minutách 2:0, aby na 3:3 vyrovnal v 51. minutě Tkachuk, zasadil domácím poslední úder v 62. minutě Sean Monahan. A ano, i on se po utkání rozhovořil o slavném číslu 68.

Celý článek si můžete přečíst na webu iSport.cz.

  
 

MS v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Vstupenky Soupisky týmů MS 2019 Čtvrtfinále Play off Tabulky

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Skupinka cizinců v centru Prahy brutálně napadla číšníka. Šli na něj v sedmi, je ve velmi vážném stavu

Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer napadli číšníka na zahrádce restaurace ve Vladislavově ulici. Muž skončil ve velmi vážném stavu na jednotce intenzivní péče a podstoupil operaci hlavy. Za těžké ublížení na zdraví a výtržnictví hrozí pachatelům v případě odsouzení až deset let vězení.

Na webu zveřejnili policisté fotografie všech sedmi podezřelých i video z napadení, které se odehrálo na náměstíčku u obchodního centra Quadrio. Záběry najdete na konci článku.

Číšník se dostal do konfliktu s hledanými poté, co je upozornil, že nemohou na zahrádce konzumovat donesený alkohol. "Skupina sedmi mužů zaútočila na personál restaurace, jednoho číšníka povalili na zem a tam ho začali mlátit pěstmi a kopat do něj. Když poškozený zůstal bezvládně ležet na zemi, tak podezřelí z místa utekli na tramvaj číslo 14 a odjeli směrem na Karlovo náměstí," popsal napadení mluvčí policie.

Link

Kriminalisté na základě dosavadního vyšetřování předpokládají, že podezřelí jsou cizinci, kteří by mohli bydlet v hotelu, penzionu či jiném typu ubytování v Praze nebo okolí. "Proto prosíme především recepční a všechny jiné svědky, jestli muže viděli nebo vědí, kde by se mohli nacházet, ať kontaktují tísňovou linku 158," uvedl mluvčí.

4934827:article:true:true:true

4934826:article:true:true:true

4934825:article:true:true:true

-1