Čekají vás sankce a trest, vzkázal fotbalistům Slavie po remíze s Jabloncem Tvrdík | info.cz

Články odjinud

Čekají vás sankce a trest, vzkázal fotbalistům Slavie po remíze s Jabloncem Tvrdík

Pondělní remíza 1:1 v dohrávce 15. ligového kola v Jablonci bude mít pro fotbalisty Slavie dohru. Předsedovi představenstva Jaroslavu Tvrdíkovi došla po další podzimní ztrátě trpělivost a na sociální síti oznámil, že poprvé za dobu jeho více než dvouletého působení v klubu bude tým potrestán blíže nespecifikovanými sankcemi.

„Naši hráči a trenéři jsou odměňováni nad poměry české ligy. Měli by být špičkovými profesionály. A na trávníku to prostě není vidět. Trpělivost vypršela," napsal Tvrdík na svůj twitterový účet.

Pokuty ve Slavii! Trpělivost vypršela, tým bude sankcionován, napsal TvrdíkPokuty ve Slavii! Trpělivost vypršela, tým bude sankcionován, napsal Tvrdíkautor: Koláž iSport.cz

Rozladila ho nejen remíza v Jablonci, ale i nedávné výkony při porážkách doma s Libercem a v Plzni. „Budujeme tým. Naše cesta k vrcholu je přímější, než se dalo čekat. Trenérskému týmu i hráčům vytváříme nejlepší možné podmínky. Za výkony proti Plzni, Liberci a Jablonci však odměňovat nelze a tým bude poprvé za dva roky sankciován," uvedl Tvrdík. „A těšíme se na Jana Nezmara," připomněl příchod libereckého sportovního ředitele po podzimu.

Slavia v minulé sezoně nečekaně získala titul. Tým vloni v úvodu podzimu převzal trenér Jaroslav Šilhavý a v součtu se začátkem tohoto ročníku s ním vytvořil rekordní sérii 36 ligových zápasů bez porážky.

CELÝ SESTŘIH: Jablonec - Slavia 1:1. Hosté ztrácí na Olomouc tři body autor: iSportTV

Před měsícem však Slavia doma v 11. kole prohrála s Libercem 1:2, o dvě kola později podlehla v Plzni 0:1 a nyní jen remizovala v Jablonci, i když vedla a měla zápas rozehraný na výhru.

Červenobílí zvítězili jen v osmi z 15 kol a z třetího místa mají po polovině soutěže na vedoucí Viktorii propastnou ztrátu 14 bodů. Na druhou Olomouc mají tříbodové manko. Dojem z podzimu mohou Pražané vylepšit příští čtvrtek, kdy jim k postupu do jarní vyřazovací fáze Evropské ligy stačí doma neprohrát s Astanou.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie