Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Čekají vás sankce a trest, vzkázal fotbalistům Slavie po remíze s Jabloncem Tvrdík

Čekají vás sankce a trest, vzkázal fotbalistům Slavie po remíze s Jabloncem Tvrdík

Pondělní remíza 1:1 v dohrávce 15. ligového kola v Jablonci bude mít pro fotbalisty Slavie dohru. Předsedovi představenstva Jaroslavu Tvrdíkovi došla po další podzimní ztrátě trpělivost a na sociální síti oznámil, že poprvé za dobu jeho více než dvouletého působení v klubu bude tým potrestán blíže nespecifikovanými sankcemi.

„Naši hráči a trenéři jsou odměňováni nad poměry české ligy. Měli by být špičkovými profesionály. A na trávníku to prostě není vidět. Trpělivost vypršela," napsal Tvrdík na svůj twitterový účet.

Pokuty ve Slavii! Trpělivost vypršela, tým bude sankcionován, napsal TvrdíkPokuty ve Slavii! Trpělivost vypršela, tým bude sankcionován, napsal Tvrdíkautor: Koláž iSport.cz

Rozladila ho nejen remíza v Jablonci, ale i nedávné výkony při porážkách doma s Libercem a v Plzni. „Budujeme tým. Naše cesta k vrcholu je přímější, než se dalo čekat. Trenérskému týmu i hráčům vytváříme nejlepší možné podmínky. Za výkony proti Plzni, Liberci a Jablonci však odměňovat nelze a tým bude poprvé za dva roky sankciován," uvedl Tvrdík. „A těšíme se na Jana Nezmara," připomněl příchod libereckého sportovního ředitele po podzimu.

Slavia v minulé sezoně nečekaně získala titul. Tým vloni v úvodu podzimu převzal trenér Jaroslav Šilhavý a v součtu se začátkem tohoto ročníku s ním vytvořil rekordní sérii 36 ligových zápasů bez porážky.

720p 360p
CELÝ SESTŘIH: Jablonec - Slavia 1:1. Hosté ztrácí na Olomouc tři body

Před měsícem však Slavia doma v 11. kole prohrála s Libercem 1:2, o dvě kola později podlehla v Plzni 0:1 a nyní jen remizovala v Jablonci, i když vedla a měla zápas rozehraný na výhru.

Červenobílí zvítězili jen v osmi z 15 kol a z třetího místa mají po polovině soutěže na vedoucí Viktorii propastnou ztrátu 14 bodů. Na druhou Olomouc mají tříbodové manko. Dojem z podzimu mohou Pražané vylepšit příští čtvrtek, kdy jim k postupu do jarní vyřazovací fáze Evropské ligy stačí doma neprohrát s Astanou.

 

MS v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Vstupenky Soupisky týmů MS 2019 Čtvrtfinále Play off Tabulky

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Skupinka cizinců v centru Prahy brutálně napadla číšníka. Šli na něj v sedmi, je ve velmi vážném stavu

Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer napadli číšníka na zahrádce restaurace ve Vladislavově ulici. Muž skončil ve velmi vážném stavu na jednotce intenzivní péče a podstoupil operaci hlavy. Za těžké ublížení na zdraví a výtržnictví hrozí pachatelům v případě odsouzení až deset let vězení.

Na webu zveřejnili policisté fotografie všech sedmi podezřelých i video z napadení, které se odehrálo na náměstíčku u obchodního centra Quadrio. Záběry najdete na konci článku.

Číšník se dostal do konfliktu s hledanými poté, co je upozornil, že nemohou na zahrádce konzumovat donesený alkohol. "Skupina sedmi mužů zaútočila na personál restaurace, jednoho číšníka povalili na zem a tam ho začali mlátit pěstmi a kopat do něj. Když poškozený zůstal bezvládně ležet na zemi, tak podezřelí z místa utekli na tramvaj číslo 14 a odjeli směrem na Karlovo náměstí," popsal napadení mluvčí policie.

Link

Kriminalisté na základě dosavadního vyšetřování předpokládají, že podezřelí jsou cizinci, kteří by mohli bydlet v hotelu, penzionu či jiném typu ubytování v Praze nebo okolí. "Proto prosíme především recepční a všechny jiné svědky, jestli muže viděli nebo vědí, kde by se mohli nacházet, ať kontaktují tísňovou linku 158," uvedl mluvčí.

4934827:article:true:true:true

4934826:article:true:true:true

4934825:article:true:true:true

-1