Češi porazili v prvním duelu Euro Hockey Tour v Příbrami Švýcarsko 5:2

Čeští hokejisté porazili v prvním ze dvou zápasů Euro Hockey Challenge v Příbrami, kam se reprezentace vrátila po dlouhých 17 letech, Švýcarsko 5:2. Svěřenci kouče Josefa Jandače měli od začátku navrch a vedli 3:0 už ve 27. minutě.

Skóre otevřel první reprezentační trefou obránce Jakub Galvas, ještě v první třetině zvýšil útočník Roman Horák. Premiérovou trefu v reprezentaci pak oslavil i další zadák Tomáš Pavelka. Gól na 4:1 dal v 54. minutě útočník Robin Hanzl a v závěru potvrdil vítězství svou druhou brankou Horák.

Národní mužstvo čeká do začátku květnového mistrovství světa v Dánsku ještě devět utkání. Odveta v Příbrami je na programu ve čtvrtek a začne opět v 17:00.

Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek

MS v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Vstupenky Soupisky týmů MS 2019 Čtvrtfinále Play off Tabulky

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.