Český fotbalový talent uvadá. Přerušil střední školu, nehraje a žehlí opilecký skandál | info.cz

Články odjinud

Český fotbalový talent uvadá. Přerušil střední školu, nehraje a žehlí opilecký skandál

Brzy po sedmnáctých narozeninách poprvé naskočil do první fotbalové ligy a svým uměním ohromil fanoušky i experty. Od té doby ale uběhly už skoro tři roky a Daniel Trubač, o kterého se zajímala i Sparta, dál zůstává jen v podprůměrném Hradci Králové, kde navíc hraje jen minimálně. Naposledy navíc podle serveru iSport.cz neupoutal na hřišti, ale opileckým skandálem.

Daniel Trubač si zavařil po porážce v existenčním zápase s Jihlavou, který Hradec projel po ošklivém výkonu 1:3. Talentovaný mladík si nicméně vyrazil za zábavou na ples, pak obešel pár barů, padlo víc než malé množství skleniček… A průšvih byl na světě. „Beru to jako mladickou nerozvážnost. V jeho případě se to stalo poprvé. Vyříkali jsme si to. Věřím, že se to nebude opakovat,“ shovívavě pronesl pro iSport.cz Bohuslav Pilný, trenér Východočechů.

Byť se jedná o ojedinělost, poslední úlet tak trochu zapadá do uvadající kariéry výrazně talentovaného mládence. V sedmnácti letech se mu otevřel svět. Odborníci koukali s otevřenou pusou na kejkle, které předváděl na ligovém jevišti. Jenže Trubač evidentně pokulhává nejen v životosprávě.

Lavi se zastal kaliče Limberského: Jsme snad na táboře?! Já taky v noci běhám - čtěte ZDE »

Seriálový Lavi Lavický se zastal flamendra Davida Limberského

Život mu ztížily i vážné problémy ve škole. Neučil se, na studia přestal docházet, hrozilo mu opakování ročníku. Místo, aby se mohl s čistou hlavou věnovat fotbalu, řešil složitosti v osobním životě. Po dohodě s rodiči, zároveň v nesouladu s názorem klubu, nakonec střední školu přerušil. Prý proto, aby se mohl plně soustředit na fotbal. Jenže to příliš nepomohlo…

Jak se svým evidentním talentem naloží dál? Rozjede nakonec ještě velkou kariéru, jakou mu předpovídali experti, nebo se zařadí ke ztraceným pokladům českého fotbalu?

Více čtěte na www.iSport.cz!

Obří talent má trable! Trubač se opil, v Hradci hraje minimálně - čtěte ZDE »

 
Přejít na homepageVíce z kategorie