Čína do Česka vysílá elitní bojovníky. V ringu je čeká vicemistryně Evropy v kickboxu Mašková | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Čína do Česka vysílá elitní bojovníky. V ringu je čeká vicemistryně Evropy v kickboxu Mašková

Čína do Česka vysílá elitní bojovníky. V ringu je čeká vicemistryně Evropy v kickboxu Mašková

Do Prahy míří nejlepší čínští kickboxeři, na které už příští čtvrtek budou v ringu čekat čeští sportovci v čele s vicemistryní Evropy v kickboxu Sandrou Maškovou. „Nastoupí na nás čínská elita a my se s tím musíme popasovat. Nevím, co od toho očekávat, ale jsem připravena na nejhorší,“ říká před zápasem Mašková.

„Dostali jsme na výběr: ber, nebo nech být. Nemohli jsme si ani vybrat soupeře,“ vysvětluje Mašková, jak nestandardní dohadování podmínek s čínskou protistranou probíhalo. „Nastoupí na nás čínská elita a my se s tím musíme popasovat. Bude to obrovská zkušenost,“ dodává česká vítězka z loňských Světových her.

„Jsem zvědavá, na jaké úrovni ten kickboxing mají, na šampionátech jsem totiž na žádnou soupeřku z Číny nenarazila," těší se Mašková, která nedávno vstoupila i do MMA oktagonu. 

Kromě Maškové se mezi šestnácti provazy v pražské sportovní hale Královka objeví i další čeští bojovníci - Jan Soukup, Jiří Žák, Anatoli Hunanyan, Vašek Sivák nebo Michaela Kerlehová.

Megashow bojových sportů pak doplní speciální duel, ve kterém se utkají čeští bojovníci Luboš Raušer a Michal Reissinger: bývalí kolegové z Hanuman Gym Praha a velcí rivalové, mezi kterými to nejen na sociálních sítích jiskří už dlouho před soubojem.

 

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.