Čína do Česka vysílá elitní bojovníky. V ringu je čeká vicemistryně Evropy v kickboxu Mašková | info.cz

Články odjinud

Čína do Česka vysílá elitní bojovníky. V ringu je čeká vicemistryně Evropy v kickboxu Mašková

Do Prahy míří nejlepší čínští kickboxeři, na které už příští čtvrtek budou v ringu čekat čeští sportovci v čele s vicemistryní Evropy v kickboxu Sandrou Maškovou. „Nastoupí na nás čínská elita a my se s tím musíme popasovat. Nevím, co od toho očekávat, ale jsem připravena na nejhorší,“ říká před zápasem Mašková.

„Dostali jsme na výběr: ber, nebo nech být. Nemohli jsme si ani vybrat soupeře,“ vysvětluje Mašková, jak nestandardní dohadování podmínek s čínskou protistranou probíhalo. „Nastoupí na nás čínská elita a my se s tím musíme popasovat. Bude to obrovská zkušenost,“ dodává česká vítězka z loňských Světových her.

„Jsem zvědavá, na jaké úrovni ten kickboxing mají, na šampionátech jsem totiž na žádnou soupeřku z Číny nenarazila," těší se Mašková, která nedávno vstoupila i do MMA oktagonu. 

Kromě Maškové se mezi šestnácti provazy v pražské sportovní hale Královka objeví i další čeští bojovníci - Jan Soukup, Jiří Žák, Anatoli Hunanyan, Vašek Sivák nebo Michaela Kerlehová.

Megashow bojových sportů pak doplní speciální duel, ve kterém se utkají čeští bojovníci Luboš Raušer a Michal Reissinger: bývalí kolegové z Hanuman Gym Praha a velcí rivalové, mezi kterými to nejen na sociálních sítích jiskří už dlouho před soubojem.

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie