Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Čistka ve Spartě. Končí Mazuch, Holek, Hybš a Konaté, nepočítá s Čermákem

Čistka ve Spartě. Končí Mazuch, Holek, Hybš a Konaté, nepočítá s Čermákem

Ve Spartě už vědí, s kterými hráči italský trenér Andrea Stramaccioni nepočítá. Zítřejší start letní přípravy se podle informací iSport.cz nebude týkat Ondřeje Mazucha, Maria Holka, Matěje Hybše a Tiémoka Konatého, kteří mají svolení k odchodu. Navíc se už nepočítá se záložníkem Alešem Čermákem, který chce odejít.

Nového kouče Sparty Andreu Stramaccioniho čeká první trénink až zítra, nicméně italský trenér se svými spolupracovníky už rázně čistí početný kádr. První vlnu propouštění podle informací redakce iSport.cz odnese čtveřice Ondřej Mazuch, Mario Holek, Matěj Hybš a Tiémoko Konaté.

„Všem jmenovaným hráčům bylo oznámeno, že se jich zítřejší start letní přípravy áčka netýká. Začnou se připravovat později pod vedením kondičního trenéra a mají si hledat nové angažmá,“ řekl redakci iSport.cz dobře informovaný zdroj.Zejména stopeři Mazuch s Holkem patřili v minulé sezoně mezi stabilní hráče Sparty, jenže klub na jejich místo přivedl Davida Hovorku, Lukáše Štetinu a řeší příchod ještě jednoho středního obránce z ciziny. Stopera navíc mohou hrát i Michal Kadlec a Costa Nhamoinesu.

Celý článek si přečtěte na webu iSport.cz.