Čistka ve Spartě. Končí Mazuch, Holek, Hybš a Konaté, nepočítá s Čermákem | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Čistka ve Spartě. Končí Mazuch, Holek, Hybš a Konaté, nepočítá s Čermákem

Čistka ve Spartě. Končí Mazuch, Holek, Hybš a Konaté, nepočítá s Čermákem

Ve Spartě už vědí, s kterými hráči italský trenér Andrea Stramaccioni nepočítá. Zítřejší start letní přípravy se podle informací iSport.cz nebude týkat Ondřeje Mazucha, Maria Holka, Matěje Hybše a Tiémoka Konatého, kteří mají svolení k odchodu. Navíc se už nepočítá se záložníkem Alešem Čermákem, který chce odejít.

Nového kouče Sparty Andreu Stramaccioniho čeká první trénink až zítra, nicméně italský trenér se svými spolupracovníky už rázně čistí početný kádr. První vlnu propouštění podle informací redakce iSport.cz odnese čtveřice Ondřej Mazuch, Mario Holek, Matěj Hybš a Tiémoko Konaté.

„Všem jmenovaným hráčům bylo oznámeno, že se jich zítřejší start letní přípravy áčka netýká. Začnou se připravovat později pod vedením kondičního trenéra a mají si hledat nové angažmá,“ řekl redakci iSport.cz dobře informovaný zdroj.Zejména stopeři Mazuch s Holkem patřili v minulé sezoně mezi stabilní hráče Sparty, jenže klub na jejich místo přivedl Davida Hovorku, Lukáše Štetinu a řeší příchod ještě jednoho středního obránce z ciziny. Stopera navíc mohou hrát i Michal Kadlec a Costa Nhamoinesu.

Celý článek si přečtěte na webu iSport.cz.

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.