Deblkanoisté Kašpar, Šindler vybojovali druhé vítězství v sezoně a upevnili si průběžné první místo ve SP slalomářů | info.cz

Články odjinud

Deblkanoisté Kašpar, Šindler vybojovali druhé vítězství v sezoně a upevnili si průběžné první místo ve SP slalomářů

Deblkanoisté Jonáš Kašpar a Marek Šindler vybojovali ve třetím závodu Světového poháru vodních slalomářů v Markleebergu druhé vítězství a upevnili si vedení v průběžném pořadí seriálu. Další česká posádka ve finále Ondřej Karlovský, Jakub Jáně skončila v Německu pátá.

Zlatí deblkanoisté z úvodního podniku v Praze a stříbrní z minulého týdne z Augsburgu porazili v dnešní finálové jízdě francouzskou dvojici Nicolas Scianimanico, Hugo Cailhol. Kašpar s Šindlerem zvítězili o tři desetiny, přestože si po dotyku sedmé branky připsali dvě trestné sekundy. Francouzi projeli trať čistě.

Třetí skončili vítězové předchozího podniku v Augsburgu Robert Behling a Thomas Becker z Německa. Karlovského s Jáněm, kteří si rovněž připsali jeden šťouch, dělilo od medaile 55 setin.

Kanoistka Tereza Fišerová nedokázala ve finále zopakovat čistou semifinálovou jízdu a se čtyřmi trestnými sekundami obsadila šesté místo. Suverénní výhru z Augsburgu zopakovala Australanka Jessica Foxová, která porazila druhou Nurii Vilarrublaovou ze Španělska o téměř pět vteřin.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie