Drogová aféra reprezentantů Vaňka a Kopice. Jeden měl užívat drogy, druhý dealerovi půjčil peníze | info.cz

Články odjinud

Drogová aféra reprezentantů Vaňka a Kopice. Jeden měl užívat drogy, druhý dealerovi půjčil peníze

Dva členové širšího reprezentačního kádru mají problém se zákonem. Plzeňský fotbalista Jan Kopic a jeho bývalý spoluhráč Ondřej Vaněk měli být dle informací Radiožurnálu ve spojení s drogovým dealerem Vítězslavem Meišnerem, který je obžalovaný kvůli distribuci extáze a kokainu. Záložník ruské Ufy Vaněk měl od něho získávat omamné látky, plzeňský Kopic mu jen po měsíční známosti půjčil 500 tisíc korun. Informace pocházejí z obžaloby Maišnera a jeho společníka. Oba hráči v kauze, kterou bude brzy projednávat soud, figurují jako svědci.


„Volající (Vaněk, pozn. red.) odpovídá, že jde na diskotéku a zkusí prášek, na což volaný (Meišner, pozn. red.) odpovídá, aby mu volající napsal, jaké to bylo a upozorňuje ho, aby byl opatrný a dal si jenom půlku. Volající říká, že prý je to dobré najednou s kokešem, na což volaný odpovídá, že ne, že když dá na to ten bílej, že ho to naopak zabrzdí, že mu to zbrzdí nájezd, má si nechat tak dvě hodiny pauzu,“ píše se v obžalobě.


Z telefonních odposlechů z minulého roku vyplývá, že Vaněk neměl problém Meišnerovi volat i v den zápasu Plzně s Mladou Boleslaví (0:2).

Celý článek si můžete přečíst na webu iSport.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie