Drogy, alkohol, myšlenky na smrt. Hvězdná fotbalistka Sparty se svěřila s drsným životním příběhem

iSport.cz, mkr

05. 12. 2018 • 20:09

Během podzimu dala patnáct gólů a má velký podíl na tom, že fotbalistky Sparty aktuálně vládnou české lize. Na cestě k úspěšně kariéře ale musela americká útočnice Christina Burkenroadová překonat spoustu překážek. V rozhovoru pro klubový web přiznala, že v minulosti žila na ulici, bojovala s depresemi a dokonce experimentovala i s drogami. „Pohltila mě obrovská sestupná spirála,“ vypráví.

Vše začalo, když dnes pětadvacetileté fotbalistce byly čtyři roky. „Zemřela mi matka a můj život se tím navždy změnil. Dovedlo mě to až k drogám, alkoholu, přemýšlení o sebevraždě a hlubokým depresím,“ popisuje Burkenroadová na sparta.cz.

Když v USA chodila na střední školu, s otcem se dostali do velkých finančních problémů. Museli se často stěhovat, přespávali na hotelech.

„Měla jsem deprese, všichni spolužáci měli krásné domovy a velké rodiny. Já neměla nic. Bylo mi šestnáct, pila jsem alkohol a experimentovala s různými šílenými drogami, abych utekla z reality,“ odhaluje tmavovlasá fotbalistka drsný příběh.

V jednom temném období Američanka dokonce pravidelně přespávala na ulici a měla i ty nejhorší myšlenky...

Pokračování článku a video na iSport.cz >>>

SDÍLET