Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Drsné útoky na Strýcovou: „Ty tlustá ubohá šlapko,“ píšou jí fanoušci po prohře

Drsné útoky na Strýcovou: „Ty tlustá ubohá šlapko,“ píšou jí fanoušci po prohře

Byla favoritkou. V zápase 2. kola turnaje v Birminghamu se čekalo, že Barbora Strýcová nebude mít se 77. hráčkou planety Britkou Bartyovou tolik práce a vyhraje. Nestalo se. To, co však na českou tenistku čekalo po skončení zápasu, spolehlivě přebilo smutek z porážky.

Není to zdaleka poprvé a vyrovnat se s tím musí prakticky všichni tenisté. A vůbec se nemusí jednat jen o ty ze špičky. Výhružky smrtí, vyvraždění rodiny a podobně dostávají prakticky všichni hráči a hráčky. Autoři? Většinou zhrzení sázkaři nebo fanatičtí příznivci, kteří přišli o peníze či hrdost.Své o tom ví i dvaadvacátá tenistka planety Barbora Strýcová. Po středeční porážce s Bartyovou toho však bylo na plzeňskou rodačku už moc. Po zapnutí telefonu se na ní "vysypala" řada nenávistných vzkazů včetně těch, které šly hodně za hranu.

„Připravila si mě svojí debilní hrou o peníze, jdi do pr...., strč si raketu do pr...., sežer ho*no, ty ubohá tlustá šlapko,“ zní například jeden ze vzkazů.Česká tenistka si své pocity tentokrát už nenechala pro sebe. „Tohle nebude veselý příspěvek. Nikdy jsem se neschovávala před fanoušky, ale ráda bych Vám ukázala i pár reakcí, které mi chodí po prohraných zápasech. Jste zklamaní, zapnete telefon a pak...“, psala na svém facebookovém profilu fedcupová šampionka.

Celý článek si můžete přečíst na webu iSport.cz.


 

Policejní stát, který se vymkl kontrole: Muslimové tu mizí po tisících, k zatčení stačí plnovous

Muslimové v čínské provincii Sin-ťiang jsou sledováni na každém kroku. Úřady na ně dohlíží pomocí kamer i speciálních aplikací. K poslání do převýchovných táborů stačí málo – třeba jen špatné oblečení. I proto v nich Ujgurové končí každý den po stovkách. Podívejte se na nový díl pořadu Proč.

Link

Link