Extraliga na O2 TV: Jak bude vypadat? | info.cz

Články odjinud

Extraliga na O2 TV: Jak bude vypadat?

Změnu hracího formátu, řadu novinek i možné komplikace pro kluby. I to přináší vstup televize O2 TV sport do českého hokeje, v němž se od příští sezony 2018/2019 podílí na vysílání společně s Českou televizí. Kdy dostane přednost nováček a kdy poběží hokej na ČT sport? Kdo bude tvořit komentátorský tým i výběr expertů a přesune se do něj také Robert Záruba? Podívejte se na nejpodstatenější otázky a odpovědi k novému formátu vysílání Tipsport extraligy.

Na vstupu televize O2 TV do hokejového světa vydělají zejména fanoušci. Ti mohli doposud sledovat přímý přenos z každého kola základní části i z bojů v play off. Televize O2 TV však odvysílá až 80 přímých přenosů za sezonu a další nabídne v play off, o které se podělí s Českou televizí.

„O2 TV bude exkluzivně vysílat ve středu, v pátek a v sobotu. Zároveň nabídne i kompletní play off, kde se bude střídat s Českou televizí, ale v exkluzivní hrací dny a volbu. Celkem se na O2 TV objeví 80 přenosů za sezonu,“ přiblížil Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Konkurenci pro Českou televizi, která odvysílá dva přenosy týdně, vítá také Jana Obermajerová, generální ředitelka BPA. Podle jejích slov může České televizi konkurenční prostředí prospět a zejména posunout celý český hokej kupředu.

„Přinese to pro fanoušky více hokeje, předpokládám i různé formy televizního zpracování. Určitě se nebráním novému pohledu. Je to určitě dobře, protože ta profesionální slepota funguje u každého z nás, kdo pracuje s nějakým projektem dlouho. Věřím, že tam bude nějaké konkurenční jiskření, které bude prospěšné pro diváky,“ uvedla na středeční tiskové konferenci.

ČTĚTĚ POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU NA WEBU iSPORT.CZ

 
Přejít na homepageVíce z kategorie