Hvězdný Jágr i zajímavá jména z KHL. Kteří krajánci by mohli zamířit do extraligy? | info.cz

Články odjinud

Hvězdný Jágr i zajímavá jména z KHL. Kteří krajánci by mohli zamířit do extraligy?

V hokejové Tipsport extralize už týmy vstoupily do finiše základní části a zbrojí na boj o play off. Čas mají už jen do 31. ledna, kdy je uzávěrka přestupů. Sparta tak ve středu potvrdila příchod Jana Buchteleho ze Slovanu Bratislava, ale český útočník by nemusel být posledním navrátilcem z KHL. V ní totiž někteří čeští hráči nastupují za týmy, které ztratily naději na postup, nebo o play off teprve bojují. Ve hře je navíc návrat legendárního Jaromíra Jágra z NHL. Podívejte se na krajánky, kolem nichž by mohly extraligové kluby kroužit.

 

 

Michal Řepík (29 let, útočník)

Klub: Slovan Bratislava. Statistiky: 47 zápasů, 20 bodů (11+9). 
Kam by mohl zamířit: Sparta, Liberec.

Návrat Michala Řepíka do Česka se zdá být jistotou. Kolem svého odchovance už dlouhodobě krouží pražská Sparta, které vypomáhal už v závěru předešlého ročníku. V aktuální sezoně patří k oporám Slovanu Bratislava, s nímž se ale do play off KHL nepodívá a návrat do vlasti se nabízí.

Otázkou je, zda k němu dojde před olympiádou, nebo až po návratu z Jižní Koreje. Kromě Sparty se nabízí i Liberec, s nímž v roce 2016 získal mistrovský titul. Výprodej Slovanu by se navíc mohl týkat i více hráčů. Do Sparty už zamířil Jan Buchtele a Olomouc se zajímá o útočníka Juraje Mikúše.

Otazník visí i nad českými brankáři Jakubem Štěpánkem a Jakubem Sedláčkem. Zajímavá jména se nabízí v obraně, kde nastupují Andrej Meszároš, Michal Sersen i český zadák Tomáš Voráček. Zajímavou tváří je Martin Réway, jenž v minulosti působil ve Spartě. Českou extraligu už zná také slovenský forvard Tomáš Hrnka, který strávil minulou sezonu v Plzni.

Další jména čtěte na webu iSport.cz.

Kompletní zpravodajství k prezidentským volbám 2018 najdete zde>>>


 
Přejít na homepageVíce z kategorie