Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Italský kulturista měl v těle 14 dopingových látek. Stejně nevyhrál

Italský kulturista měl v těle 14 dopingových látek. Stejně nevyhrál

Kdyby bylo dopování sportovní soutěží, neměl by v ní italský kulturista Giuseppe Ippolito zřejmě konkurenci. Při testu během národního šampionátu 2. července mu bylo v těle nalezeno hned 14 zakázaných látek, čímž se postaral o negativní rekord.

Podle listu Corriere della Serra se ve vzorku třiadvacetiletého Ippolita vyskytovala pestrá sbírka nedovolených prostředků - od steroidů přes diuretika po léky na Parkinsonovu chorobu či anorexii. Paradoxně ani tento divoký mix mu k titulu nepomohl, skončil čtvrtý. Nyní mu hrozí čtyřletý distanc a trestní stíhání.

Loni byl italský ragbista Davide Vasta pozitivně testován na jedenáct dopingových látek, což bylo do té doby rekordní množství u přistižených sportovců. Třetiligový hráč začal podle svých slov brát steroidy rok předtím, když propadl kulturistice.

  
 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek

MS v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Vstupenky Soupisky týmů MS 2019 Čtvrtfinále Play off Tabulky

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.