Jágr o Plekancovi: Lépe se oblékám a jsem vtipnější | info.cz

Články odjinud

Jágr o Plekancovi: Lépe se oblékám a jsem vtipnější

Už dnes se proti sobě postaví hokejisté Floridy proti Montrealu. V NHL půjde také o souboj kamarádů Jaromíra Jágra a Tomáše Plekance. Tihle dva kladenští rodáci už spolu něco zažili na ledě i mimo něj a když tedy útočník Panthers dával rozhovor pro oficiální stránky kanadského klubu, měl na kamaráda vytáhnout nějaké pikantnosti. Co všechno Jágr prozradil?

O začátku vzájemného přátelství

„Už si nepamatuji, kdy začalo, ale pořádám každý rok charitativní utkání a tam jsme se trochu víc poznali. Mimochodem na téhle akci také poznal svou budoucí ženu, takže za tohle je mi dlužný!"

O placení v Jágrově restauraci

„Tam platit nemusí, ale to bude asi tím, že je zavřená. (smích)"

O tom, kdo je vtipnější a kdo se lépe obléká

„Já jsem vtipnější, rozhodně. Taky se lépe oblékám, tady vůbec není o čem."

O dochvilnosti

„Pleky jí nesnáší, ale když já jsem býval mladý, patřil jsem rozhodně k těm, kteří byli všude pozdě. S věkem jsem to hodně vylepšil a teď už bývám všude včas, ale nezlobím se na lidi, když chodí pozdě. Býval jsem stejný."

O poznávacích znameních
„Rolák ke krku, který nosí, se mi nelíbí. Přijde mi to divný (smích). Já už nemám ty vlasy, co v roce 1990, ale můj styl byl rozhodně lepší. Ale rozhodně není pro každého, i když by bylo určitě legrační Plekyho s těmi vlasy vidět. Já si každopádně límeček ke krku zkoušet nebudu."

Jágr, Plekanec a Lucie Vondráčková. Koho na ulici dříve poznají?
„To je dobrá otázka. Myslím, že mě a Lucii by lidi poznali nejdříve a pak teda Tomáše. Když bude mít štěstí. (smích)" 
Přejít na homepageVíce z kategorie