Jihlavský fotbalista sklidil kritiku za neuvěřitelné fair play gesto | info.cz

Články odjinud

Jihlavský fotbalista sklidil kritiku za neuvěřitelné fair play gesto

Jihlavský obránce Antonín Rosa si vysloužil uznání zlínských fotbalistů, když jim jeho fair play gesto pomohlo ke gólu. Od trenéra schytal kritiku

Fair play má pořád ve fotbale místo. I v tom českém. Jihlavský obránce Antonín Rosa přiznáním teče pomohl Zlínu k uznání gólu, který rozhodl v předehrávce 14. kola ePojištění.cz ligy o porážce „jeho“ Jihlavy. „Život je takový, že když něco dáte, tak vám to třikrát vrátí. Takže Jihlava dostane devět bodů,“ prohlásil hostující trenér Bohumil Páník, dojatý z gesta protivníka.

Co se v 52. minutě za stavu 1:1 stalo? Zlínský Josef Hnaníček vypálil z dálky a míč v klubku hráčů někdo tečoval. Balon změnil směr a zapadl k tyči za zkoprnělým gólmanem Janem Hanušem. Hosté se začali radovat z vedoucí branky, jenže asistent Petr Blažej zvedl praporek.

Nejspíš se domníval, že teč patřila hostujícímu Damemu Diopovi, který stál z jeho pohledu v ofsajdu. Nebyla to pravda. „Viděl jsem, že to tečoval jihlavský hráč. Jen jsem si myslel, že to byl Krejčí,“ líčil Hnaníček.

Podívejte se na video fair play gesto.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie