Křetínský: Sparta? Převažuje frustrace, nejsme v pohárech. Výkony se lepší | info.cz

Články odjinud

Křetínský: Sparta? Převažuje frustrace, nejsme v pohárech. Výkony se lepší

Křetínský: Sparta? Převažuje frustrace, nejsme v pohárech. Výkony se lepší
 

Fotbalová Sparta se výrazně lepší, což dělá majiteli Danielu Křetínskému pochopitelně radost. Vlastník letenského klubu se na webu Sparty vyjádřil k výsledkům v aktuální sezoně i změnám ve vedení, kam do pozice generálního ředitele přichází František Čupr, elitní manažer firmy EP Holding. "Jsem rád, že naše výkony jdou nahoru, ale nemůžu tuto fázi sezony hodnotit dobře," prohlásil Křetínský.

Sparta v aktuální ligové sezoně ještě neprohrála, z devíti kol vydolovala sedm výher a dvě remízy, s 23 body je v tabulce FORTUNA:LIGY druhá o bod za Slavií. „Jsem rád, že naše výkony jdou nahoru, ale nemůžu tuto fázi sezony hodnotit dobře, když nejsme v evropských pohárech," vyjádřil se k výkonům letenského klubu majitel Sparty Daniel Křetínský.

Pochopitelně ho stále hodně mrzí, že Sparta vypadla v předkole Evropské ligy se Suboticou a už druhou sezonu chybí na mezinárodním poli. "Z tohoto pohledu tedy převažuje frustrace. Byli jsme vyřazeni díky vlastní hlouposti. A připomínám, že vše začalo už na konci minulého ročníku, kdy jsme nebyli schopni v posledním kole porazit Bohemians, čímž bychom si zajistili pro start v předkolech jinou pozici,“ uvedl předseda představenstva Sparty.

Pokračování na iSport.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie