Kvitová o dopadení útočníka: Načasování asi není nejlepší, ale měla bych být šťastná, ne? | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Kvitová o dopadení útočníka: Načasování asi není nejlepší, ale měla bych být šťastná, ne?

Kvitová o dopadení útočníka: Načasování asi není nejlepší, ale měla bych být šťastná, ne?

Na začátku loňského roku se zdálo, že Petra Kvitová bude muset kvůli vážnému zranění ruky s tenisem skončit. Česká tenistka se však dokázala vrátit a válí. Letos už má na kontě čtyři tituly a patří mezi favoritky Roland Garros. Navíc přišla pozitivní zpráva – údajný útočník už je ve vazbě. „Asi to není nejlepší načasování, ale pořád jde o dobrou zprávu, ne? Měla bych být šťastná. Jsem šťastná,“ přiznala Kvitová novinářům v Paříži.

Česká tenistka Petra Kvitová už je hlavou na pařížské antuce, ale ani na tiskové konferenci před Roland Garros se nevyhnula otázkám na útok z prosince 2016, při kterém jí útočník pořezal ruku a málem ji připravil o zbytek aktivní kariéry.Rodačka z Bílovce se ale dokázala postavit na nohy a teď už může být v klidu, zároveň ale přiznává, že dopadení útočníka není definitivní tečkou. „Úlevu zatím necítím, protože tohle ještě není konec. Jsem tady, abych hrála tenis. Uvidíme, co bude potom,“ uvědomuje si 28letá tenistka.

Dopadení agresora nevyhlížela, ale z hlavy ho dostávala těžko. „Když se to stalo, nebylo to tak, že bych si ze všeho nejvíce přála, aby ho chytili. Pak jsem se soustředila na svoji ruku tvrdě trénovala a rehabilitovala,“ přiznala Kvitová, která podle svých slov nechávala vše na policii. I dnes se ale cítí trochu divně, když je sama.

Více si přečtěte na webu iSport.cz.

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.