Najdete pravého Jágra? Legenda překvapila věrné fanoušky

iSport.cz

08. 10. 2017 • 14:22

Ani do druhého zápasu v dresu Calgary nenastoupil. Jaromír Jágr (45) se stále ještě necítí být připraven. Fanoušky tak alespoň potěšil svou přítomností na stadionu a nejvíce nadchnul ty nejvěrnější. Parta „Cestujících Jágrů“ dělala rozhovor do televize a mezi ně se vloudil ten opravdový Jaromír.


Žádný hokejista se nemůže pochlubit tím, že by měl tak oddané příznivce. Skupina „Cestujících Jágrů“ objíždí zimáky, kde druhý nejproduktivnější hráč historie nastupuje. Nyní vyrazili do Calgary a těšili se, že uvidí Jágra, jak v sobotu premiérově naskočí do utkání s Winnipegem. Fanoušci v dlouhých černých parukách a v dresech všech týmů a reprezentace, za kterou Jágr kdy hrál, se však nedočkali.

Udělali tak alespoň rozhovor pro televizi. „Jágr je evropský Gretzky. Je to ikona a moc mu fandíme,“ řekl jeden ze čtrnácti Jágrů. Během chvíle se vynořil pravý Jaromír Jágr a dočkal se bouřlivého přijetí od partičky věrných a přinesl jim svůj podepsaný dres Calgary pro dalšího člena skupiny. „Dneska nebudu hrát, někdo z vás mě může na ledě nahradit a já půjdu na párty,“ vtipkoval český útočník.

Další články o Jaromíru Jágrovi z webu iSport ZDE. 

SDÍLET