Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Nedůstojné, zlobí se Tvrdík na fotbalovou asociaci. Slavia nebude pouštět hráče, hrozí

Nedůstojné, zlobí se Tvrdík na fotbalovou asociaci.  Slavia nebude pouštět hráče, hrozí

Dění kolem reprezentačního trenéra namíchlo předsedu představenstva Slavie Jaroslava Tvrdíka. Do FAČR se pustil na Twitteru poté, co server Seznam Zprávy zveřejnil platy reprezentačních trenérů a manažera Jaromíra Šeterleho. „Jestli FAČR nezajistí důstojnost reprezentace, nebudeme (Slavia) tam posílat hráče. Tohle si ČR, Karel Jarolím ani hráči nezaslouží,“ uvedl šéf Slavie.

Po tiskové konferenci, na které Roman Berbr ostře zkritizoval vedení reprezentace s Karlem Jarolímem a manažerem Jaromírem Šeterlem v čele, se neudržel a do místopředsedy za Čechy se opřel s tím, že by měl Berbr podobnou analýzu provést i v asociaci.Den poté se však serveru Seznam Zprávy podařilo dostat k citlivým materiálům ohledně platů členů realizačních týmů reprezentací od mládeže až po A tým. To šéfa Slavie obrovsky namíchlo.

„Nestačí sportovní neúspěch, ostuda ještě musí pokračovat. Nechutné. Jestli má jít Jarolím, ať se vedení FAČR přidá,“ napsal Tvrdík na svůj Twitter. „Chci slyšet, co uděláme s českým fotbalem, chci diskuzi expertů, vizi budoucnosti. Odmítám hru na závist k platu reprezentačního trenéra. Dost!“ dodal.Více o sporu na iSport.cz
 

Policejní stát, který se vymkl kontrole: Muslimové tu mizí po tisících, k zatčení stačí plnovous

Muslimové v čínské provincii Sin-ťiang jsou sledováni na každém kroku. Úřady na ně dohlíží pomocí kamer i speciálních aplikací. K poslání do převýchovných táborů stačí málo – třeba jen špatné oblečení. I proto v nich Ujgurové končí každý den po stovkách. Podívejte se na nový díl pořadu Proč.

Link

Link