Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Nová éra Velké pardubické: poprvé v historii se sází i na internetu

Nová éra Velké pardubické: poprvé v historii se sází i na internetu

Konec sázkového temna. České dostihy se vymanily z paradoxní legislativní pasti a sport, u něhož celosvětový sázkařský byznys začínal, je otevřený ke hře i v tuzemsku. Zatímco ještě vloni se na Velkou pardubickou na internetu vůbec nedalo vsadit, letos se do boje o zákazníky pustily hned tři sázkové kanceláře. Dostihy ale ze zisků zatím nemají ani korunu.

Velká pardubická je na hraně nové éry, která se jí otevírá v neomezeném světě internetového sázení. Máte svého favorita pro nedělní dostih? Stačí mít účet v jedné ze tří sázkovek, které nabízí kurzy, a můžete na něj kdykoli položit peníze.

Zatímco u fotbalu, hokeje, tenisu a spoustě dalších sportů je tohle už dlouhá léta běžnou realitou, české dostihy na tom až do letoška byly jinak. Ještě vloni se mohlo na Velkou pardubickou sázet jen u kamenných poboček dostihové sázkovky Betino, která měla na dostihové sázky monopol. Ta však před rokem nabírala sázky jen o víkendu Velké pardubické přímo na závodišti v Pardubicích.

Novela loterijního zákona však od letošního roku umožnila změnu. Tři největší sázkové kanceláře nabízely internetové sázky na české i světové dostihy už v průběhu sezony.

Celý článek si můžete přečíst na webu iSport.cz.

 

Policejní stát, který se vymkl kontrole: Muslimové tu mizí po tisících, k zatčení stačí plnovous

Muslimové v čínské provincii Sin-ťiang jsou sledováni na každém kroku. Úřady na ně dohlíží pomocí kamer i speciálních aplikací. K poslání do převýchovných táborů stačí málo – třeba jen špatné oblečení. I proto v nich Ujgurové končí každý den po stovkách. Podívejte se na nový díl pořadu Proč.

Link

Link