Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Odměna za EURO. Náhradník z Plzně Chrien by měl přestoupit do Benfiky

Odměna za EURO. Náhradník z Plzně Chrien by měl přestoupit do Benfiky

Dobré výkony fotbalistů Slovenska na mistrovství Evropy do 21 let už zřejmě přináší první ovoce. Web sport.sk informuje o tom, že Martin Chrien v nejbližších hodinách opustí Plzeň a zamíří do Benfiky Lisabon! Talentovaný záložník prý zaujal portugalský velkoklub právě na evropském šampionátu, který mu vyšel skvěle.

Plzeňský fotbalista Martin Chrien patřil na EURO do 21 let mezi nejlepší slovenské hráče a dokonce dvakrát skóroval, když se prosadil proti Anglii (1:2) i proti Švédsku (3:0). I vstřelené góly ho zřejmě dostaly do podvědomí několika evropských klubů, podle šport.sk má namířeno do Portugalska.V nejbližších hodinách by měl být dotažen jeho přestup do slavné Benfiky Lisabon, což by byla přestupová bomba a zřejmě to bude znamenat i příjemný finanční příspěvek do plzeňské kasy.

Celý článek si můžete přečíst na webu iSport.cz.

 

Policejní stát, který se vymkl kontrole: Muslimové tu mizí po tisících, k zatčení stačí plnovous

Muslimové v čínské provincii Sin-ťiang jsou sledováni na každém kroku. Úřady na ně dohlíží pomocí kamer i speciálních aplikací. K poslání do převýchovných táborů stačí málo – třeba jen špatné oblečení. I proto v nich Ujgurové končí každý den po stovkách. Podívejte se na nový díl pořadu Proč.

Link

Link