Orság má z evropského mistrovství vzpěračů dvě stříbra, Kučera získal životní bronz

Vzpěrač Jiří Orság získal na mistrovství Evropy v Bukurešti ve váze nad 105 kilogramů stříbrné medaile ve dvojboji a nadhozu. Další český reprezentant v supertěžké kategorii Kamil Kučera vybojoval bronz v nadhozu. Orság vylepšil svou medailovou sbírku z kontinentálních šampionátů již na osm cenných kovů.

Soutěž suverénně ovládl favorizovaný Gruzínec Laša Talachadze. Olympijský vítěz a dvojnásobný mistr světa ovládl evropský šampionát potřetí za sebou.

Ve dvojboji vzepřel 457 kg a porazil Orsága o 40 kg. V nadhozu dostal nad hlavu 247 kg, o jedenáct kilogramů víc než český rekordman. Kučera zaznamenal životní úspěch díky výkonu 226 kg.

Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek

MS v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Vstupenky Soupisky týmů MS 2019 Čtvrtfinále Play off Tabulky

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.