Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Petržela má strach o Slavii: Hází tam peníze bez kontroly, může to skončit katastrofou

Petržela má strach o Slavii: Hází tam peníze bez kontroly, může to skončit katastrofou

Se strachem v neděli do Edenu nepřijde, byť bude se Zlínem v roli jasného outsidera. Na Slavii se Vlastimil Petržela vždycky cítí dobře. „Nikdy jsem dopředu nic nevzdával. Všude se dá uspět,“ říká trenér Fastavu. Spíš má obavy o budoucnost klubu, v němž strávil jako hráč a trenér dvanáct let. „Může to skončit katastrofou,“ naráží v rozhovoru pro iSport.cz na problémy čínské společnosti CEFC.

Opravdu máte o budoucnost Slavie strach?

„Od začátku jsem měl obavy. Nepozdávalo se mi, že tam někdo jen tak hází peníze bez kontroly. Mám člověka, který mě informuje, co se děje. Nečekal jsem ale, že to půjde tak rychle. Číňané tam všechno koupili, i stadion je teď zablokovaný. V Česku začali s podnikáním díky fotbalu. Že mají nějaké hotely, to nikoho nezajímá. Zviditelnili se až Slavií.“A teď se může stát cokoliv…

„Klubu samozřejmě nepřeju nic špatného. Ale může to být hrozné následky.“

Jak se cítíte v Edenu?

„Je to pěkný stadion. Rád se tam chodím dívat na zápasy. Po vojně jsem si vybral Slavii, od té doby jí fandím. Byl jsem tam dvanáct let, byly to krásné roky. Tam jsem odevzdal nejvíc. Ve třiceti jsem dostal šanci jako trenér, prakticky hned jsem vyměnil hřiště za střídačku. Zapomenout nemůžu ani na Bohemku a na Liberec, který jsem dostal s obyčejnými kluky z vesnic do ligy.“

Více si přečtěte na webu iSport.cz. 

  
 

MS v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Vstupenky Soupisky týmů MS 2019 Čtvrtfinále Play off Tabulky

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Skupinka cizinců v centru Prahy brutálně napadla číšníka. Šli na něj v sedmi, je ve velmi vážném stavu

Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer napadli číšníka na zahrádce restaurace ve Vladislavově ulici. Muž skončil ve velmi vážném stavu na jednotce intenzivní péče a podstoupil operaci hlavy. Za těžké ublížení na zdraví a výtržnictví hrozí pachatelům v případě odsouzení až deset let vězení.

Na webu zveřejnili policisté fotografie všech sedmi podezřelých i video z napadení, které se odehrálo na náměstíčku u obchodního centra Quadrio. Záběry najdete na konci článku.

Číšník se dostal do konfliktu s hledanými poté, co je upozornil, že nemohou na zahrádce konzumovat donesený alkohol. "Skupina sedmi mužů zaútočila na personál restaurace, jednoho číšníka povalili na zem a tam ho začali mlátit pěstmi a kopat do něj. Když poškozený zůstal bezvládně ležet na zemi, tak podezřelí z místa utekli na tramvaj číslo 14 a odjeli směrem na Karlovo náměstí," popsal napadení mluvčí policie.

Link

Kriminalisté na základě dosavadního vyšetřování předpokládají, že podezřelí jsou cizinci, kteří by mohli bydlet v hotelu, penzionu či jiném typu ubytování v Praze nebo okolí. "Proto prosíme především recepční a všechny jiné svědky, jestli muže viděli nebo vědí, kde by se mohli nacházet, ať kontaktují tísňovou linku 158," uvedl mluvčí.

4934827:article:true:true:true

4934826:article:true:true:true

4934825:article:true:true:true

-1