Plíšková po porážce od Sereny: Ocenila mi sukni. Ale ty její šaty. To je neopren? | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Plíšková po porážce od Sereny: Ocenila mi sukni. Ale ty její šaty. To je neopren?

Plíšková po porážce od Sereny: Ocenila mi sukni. Ale ty její šaty. To je neopren?

Kristýna Plíšková podlehla v ostře sledovaném úvodním kole French Open nejlepší tenistce historie, která se vrací po mateřské pauze, 6:7 a 4:6 a stále platí, že na Roland Garros ještě v kariéře nevyhrála jediný zápas. V rozhovoru pro iSport.cz se Plíšková podělila o svoje dojmy ze zápasu a řekla, co ji na Sereně překvapilo.  

Čekala jste, že kromě neznámého prostředí centrkurtu se budete prát i s aurou legendární Američanky, která je někdy uzavřená až nepřátelská. Jaká byla?

„Před zápasem mi pochválila sukni, úplně uzavřená asi není. Na kurtu je to trochu něco jiného. Já k ní mám respekt, což se taky projevilo. Je pořád vidět, že důležité momenty zahrála všechny správně. Pořád je dobrá.“

Když jsme u té garderoby, také jste jí pochválila šaty?

„Ne. To nešlo.“ (smích)

Co vás první napadlo, když jste ji viděla tak oblečenou?

„Já se divila, že v tom může podle pravidel hrát. Ani nevím, co to bylo. Nějaký neopren?“

Spíš overal, kombinéza…

„Fakt jsem nevěděla, že v tomhle se může hrát. Co si pamatuju, tak i když byla zima, nikoho v dlouhých kalhotách nenechali hrát. Ale ona má asi svoje pravidla. To je jediný, co mě zarazilo. Jinak ať si hraje klidně nahá.“

Více si přečtěte na webu iSport.cz.

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.