Protest fanoušků na tréninku Sparty: Přinesli letenku a tričko pro Stramaccioniho | info.cz

Články odjinud

Protest fanoušků na tréninku Sparty: Přinesli letenku a tričko pro Stramaccioniho

Nespokojenost části sparťanských fanoušků s prací vedení klubu a hlavního trenéra Andrey Stramaccioniho je přinutila k další akci. Podle informací, které přinesl server Sport.cz, dorazila skupinka fandů na páteční trénink letenského týmu, aby svou nevoli sdělili přímo hlavnímu trenérovi.

Celá událost se měla obejít v klidu a bez vulgarit. Zástupci ultras v areálu hovořili s Stramaccionim, který na Strahově své svěřence připravoval na poslední podzimní zápas s Mladou Boleslaví, a také s Tomášem Rosickým.

Stramaccionimu pak předali tričko s nápisem Arrivederci (Sbohem) a obálka, která obsahovala letenku do Itálie. Facebooková stránka Stojíme za naším kotlem informovala, že na skupinku fanoušků byli přivoláni těžkooděnci, což potvrdil i policejní mluvčí Tomáš Hulan.„Na stadionu probíhal trénink, na který přišlo zhruba 10 až 12 lidí jakožto příslušníků Sparty, kteří nic nedělali. Nicméně někdo pojal podezření, že by se něco dít mohlo, proto nás o tom informoval," řekl Hulan.

Policisté podle něj na místě nezjistili žádné protiprávní jednání. "Trénink byl neveřejný, proto jsme ty osoby vykázali. Bez jakýchkoli problémů odešli, nemuseli jsme nijak zakročovat," dodal.

Více na iSport.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie