Ronaldo je prokletý, tvrdí španělský šaman. Fotbalovou star údajně dohání nevyřešená minulost

ČTK, luš

20. 08. 2017 • 14:32

Za současnými problémy čtyřnásobného nejlepšího fotbalisty světa Cristiana Ronalda prý může prokletí. Prohlásil to portugalský šaman Fafe, podle kterého je hvězdný útočník Realu Madrid prokletý, protože neurovnal vztahy s otcem a ani se nezúčastnil jeho pohřbu.

Ronaldo nedávno dostal pětizápasový trest za strčení do rozhodčího a navíc čelí obvinění z daňových úniků. A jak v rozhovoru pro server Flash! prohlásil Fafe, vlastním jménem Fernando Nogueira, nejde o náhodu. „Ronaldo byl oslaben psychologicky i spirituálně,“ uvedl.

„Místo otcova pohřbu hrál zápas. Nerozloučil se s ním a ani s ním dlouho nemluvil. Ale i když jeho otec mohl být špatný člověk, tak nejít na jeho pohřeb vypustilo velmi silnou negativní energii. Obklopují nás totiž síly, které sledují naše počínání a svědomí,“ přidal. Ronaldův otec byl alkoholik a po problémech s játry zemřel v roce 2005.

Dvaatřicetiletý Ronaldo však nemusí zoufat, protože Fafe je připraven ho prokletí zbavit. „Když bude on nebo jeho rodina potřebovat silného šamana, jsem k dispozici. A velmi rád ho vyléčím zdarma. Vždyť Ronaldo je nejlepší fotbalista na světě,“ prohlásil.

Pro Ronalda nejde o první zkušenost s okultními silami. V roce 2009 nejmenovaný čaroděj vyhlašoval, že na objednávku způsobil bývalému hráči Manchesteru United zranění. Real tehdy zásah kouzel striktně odmítl, přestože šaman tvrdil, že v minulosti jeho magii podlehli například David Beckham s Brazilcem Ronaldem, Iker Casillas, Sergio Ramos, Fabio Cannavaro a Raúl.

SDÍLET