Schickův perný den. Deset hodin v Juventusu i smršť selfie s fanoušky | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Schickův perný den. Deset hodin v Juventusu i smršť selfie s fanoušky

Schickův perný den. Deset hodin v Juventusu i smršť selfie s fanoušky

Na tenhle den Patrik Schick asi jen tak nezapomene, i když si nakonec z jednodenního bleskového „výletu“ do Turína ještě smlouvu s Juventusem nepřivezl. V italském velkoklubu ovšem absolvoval první část zdravotních testů a vše směřuje k tomu, že bombastický kontrakt podepíše po konci EURO U21 v Polsku, odkud si pod Apeniny se svolením vedení české reprezentace odskočil.

Jednadvacetileté torpédo tuzemské výroby se ve čtvrtek brzo ráno odpojilo v polských Tychách od týmu Vítězslava Lavičky a leteckým speciálem v sedm ráno vyrazilo směr Itálie. Ještě předtím útočník požádal o svolení k návštěvě špičkové kliniky vedení týmu. To mu po poradě vyhovělo.„Prohlídka měla proběhnout už po návratu z utkání seniorské reprezentace v Norsku a před odjezdem do Polska, bohužel se neuskutečnila. Pak ve vzduchu visela tahle varianta. Samozřejmě to pro nás bylo složité rozhodování, protože je uprostřed EURO. Ale ctili jsme zájmy jednadvacítky, respektujeme, že se pro hráče jedná o významnou událost. Chceme, aby měl po zbytek turnaje klidnou hlavu,” vysvětlil manažer reprezentace Jaromír Šeterle, proč dali útočníkovi zelenou.

Celý článek si můžete přečíst na webu iSport.cz. 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.