Slavia bez titulu? Spojil jsem s tím i osobní odpovědnost, říká Tvrdík | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Slavia bez titulu? Spojil jsem s tím i osobní odpovědnost, říká Tvrdík

Slavia bez titulu? Spojil jsem s tím i osobní odpovědnost, říká Tvrdík

Pokud by Slavia po roční odmlce nezískala titul, mohlo by to mít důsledky i pro Jaroslava Tvrdíka. Klubový šéf v podcastu pro slavistickenoviny.cz hodnotil například také přestupovou politiku či postavení sportovního ředitele Jana Nezmara.O cílech pro nadcházející sezonu

„Cílem akcionářů je pro tuto sezonu získat titul, to je absolutní priorita, to je pro nás nejdůležitější věc. K tomu vedeme sportovní úsek. Pro nás by byl velký problém, kdybychom nevyhráli, náš akcionář to takto postavil a já jsem s tím dokonce spojil nějakou osobní odpovědnost, jestli se nám to nepovede...

O ambicích v pohárové Evropě

„Základní skupina Ligy mistrů, tak, jak to majitel staví, realisticky, je spíš teorie než pragmatické očekávání. Cíle pro Evropu jsou nastaveny až pro přespříští rok.

O dalších případných posilách

„Podařilo se přivést hráče, které si sportovní úsek přál. Registroval jsem informaci, že by si trenér přál přivést ještě jednoho křídelního hráče, v této chvíli bych řekl, že to není v otázce hodin, nebo dnů takové rozhodnutí učinit. Jestli přejdeme přes Dynamo, umím si představit, že bychom sáhli ještě k posílení týmu nějakým opravdu velmi silným hráčem, abychom měli větší naději hrát skupinu Ligy mistrů. Ale bezprostřední posílení tým nečeká, management ho neplánuje."

Více si přečtěte na webu iSport.cz.

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.