Slávisty štvalo simulování APOELu. Bořil chytal nervy, Tvrdík psal o frašce

iSport.cz

24. 08. 2017 • 09:27

Zklamání z roztrhání snu o Lize mistrů. Frustrace ze simulování a natahování času v podání hráčů APOELu Nikósie. To červenobílým vadilo, ale nic proti tomu nezmohli. Slavia smutní, že se přes kyperského mistra do nejprestižnější evropské soutěže nedostala.Jakýkoliv faul nebo tvrdší souboj končil pádem hráče APOELu Nikósie a následně jeho povalováním na hřišti a žádostí o ošetření. Často pak následoval rychlý návrat na trávník. Fanoušci hromově pískali, svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého se marně snažili protestovat.

„Už jsem asi něco podobného zažil, ale teď si nevzpomenu, s kým to bylo. Teď to byl ale extrém, už jsem chytal nervy, už jsem chtěl do někoho zajet. Nevím, proč je rozhodčí hned nevykázal. A pak je hned pustil na hřiště. Velké zklamání,“ popisoval obránce červenobílých Jan Bořil.

„Vadilo mi to, ale je to logické, že chtěli trochu zdržovat. Ale aby třikrát přišla nosítka, to je dost. Když už jsou nosítka, to by měla být zlomená noha. Tohle je moc. Nevím, proč to rozhodčí toleroval. Nechci se určitě vymlouvat, ale k téhle soutěži to nepatří,“ přidal se kapitán týmu z Edenu Josef Hušbauer.

Více si přečtěte na webu iSport.cz.

SDÍLET