Sparta se svěří do rukou legendy. Rosický má zachránit fungování a výsledky A-týmu

HalfPageAd-1

Jan Vacek

17. 12. 2018 • 11:11

Týdny a měsíce se o tom v zákulisí šuškalo, během několika hodin by to mělo být potvrzeno. Podle informací deníku Sport Sparta v nejbližší době oficiálně oznámí zásadnější zapojení Tomáše Rosického do vedení klubu. Někdejší vynikající záložník by měl obsadit roli sportovního ředitele a převzít hlavní zodpovědnost za fungování a výsledky A-týmu Letenských. Co bude s trenérem Zdeňkem Ščasným? Jaké posily mají Pražané vytipované? A kdo naopak klub s největší pravděpodobností opustí?

Mobile-rectangle-3

Tomáš Rosický, nová hlavní hybná síla sportovního směřování klubu. Tohle sdělení podle informací deníku Sport během dneška či zítřka vypustí Sparta do světa. Ať už v roli sportovního ředitele či šéfa sportovního úseku, klubové ikoně připadnou daleko výraznější kompetence. A s nimi spojená zodpovědnost.

Majitel největšího českého klubu Daniel Křetínský to měl v hlavě delší dobu. Už od Rosického návratu do Sparty v létě roku 2016. Boss Letenských se nijak netajil tím, že právě bývalý hráč Dortmundu či Arsenalu je v jeho očích tím mužem, který by měl jednoho dne zodpovídat za sportovní chod klubu.

Čtěte pokračování článku v sekci iSport Premium

SDÍLET

Billboard-bottom-1