Strašící třicátnice, hvězdy i Navrátilová. Šafářová vtipnými videi baví sítě | info.cz

Články odjinud

Strašící třicátnice, hvězdy i Navrátilová. Šafářová vtipnými videi baví sítě

Až skončí s tenisem, může Lucie Šafářová se svojí parťačkou Bethanií Mattek-Sands rozjet vlastní televizní show. Našlápnuto mají holky fantasticky!

Na Australian Open rozjely natáčení vtipných videí. Poslední epizoda jejich seriálu má název »Život tenisových třicátnic«. A pozvaly si do ní velká jména, třeba Martinu Navrátilovou, Danielu Hantuchovou nebo Elenu Vesninu.

Celý díl začíná Šafářová se svým trenérem. „Tobě už je přes třicet? To bude řádná fuška,“ říká jí před tréninkem kouč Rob Steckley. Následuje řada vtípků z posilovny nebo kabiny masérů. Jednou z rad pro třicátnice, jak přežít na turnajích, je i strašení mladších soupeřek.„Holky, jak dlouho už se rozcvičujete?“ ptá se při jednom skeči Lucie kolegyň Daniely Hantuchové a Květy Peschke. „Já hodinu a půl,“ odvětí Hantuchová. Dvaačtyřicetiletá Peschkeová šlape na rotopedu. „Skoro deset a půl hodiny. Už mi nic jiného nezbývá,“ říká deblistka.

Na kurtech Australian Open si letos kvůli zranění Bethanie společně nezahrály. Řádit tak může populární tým »Bucie« aspoň takto…

Další zprávy se světa sportu najdete na iSport.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie