To nejlepší z derby! Slávistická chorea, nafilmovaná penalta a zuřící kouč Sparty | info.cz

Články odjinud

VIDEO | Tohle byla bitva s hodně dramatickým závěrem, který vyvolal vlnu emocí. V očekávaném derby mezi Slavií a Spartou dlouho bavila tribuny hlavně chorea domácích fanoušků. Než přišel gól sparťanského útočníka Václava Kadlece, který rozbouřil sparťanský kotel. Jenže přišla 91. minuta a chybně nařízená penalta pro Slavii, z níž domácí kanonýr Milan Škoda srovnal na konečných 1:1. Podívejte se na nejlepší momenty ze šlágru fotbalové ePojisteni.cz ligy.

Nafilmovaná penalta v podání slávisty Ruslana Mingazova pořádně naštvala spartanského kouče Petra Radu, který už se těšil na nečekanou výhru proti rozjeté Slavii. "Chci se na to ještě podívat, ale něco vám řeknu. Hraji profesionální fotbal přes 20 let, byl jsem i v reprezentaci, a pokud se rozhodčí odváží nařídit penaltu v 90. minutě, musí být přesvědčený na 100 procent. Pokud ne, ať nepíská,“ vyjádřil se Rada ke spornému okamžiku.

Nejzajímavější momenty derby:

Takhle naštvaný byl sparťanský kouč Petr Rada po konci utkání

Nafilmovaná penalta, která pomohla Slavii k zisku bodu - 1:1

Takhle se hosté radovali z gólu Václava Kadlece - 1:0 pro Spartu

Bitva Slavie se Spartou byla plná tvrdých soubojů, podívejte se na střet sparťanského kapitána Lafaty se slávistickým brankářem Pavlenkou

Zde se podívejte na povedená chorea fanoušků Slavie

Kompletní přehled klíčových momentů ze všech zápasů ePojisteni.cz ligy najdete na www.isport.cz >>