Válka v kotli Sparty. Chuligáni upadli v nemilost, odsuzují je ostatní ultras i fanoušci

Daniel Ryl

26. 09. 2017 • 18:41

Nejdříve nadávky za hranou slušnosti, pak ostentativní mlčení. Tak radikální fanoušci fotbalové Sparty protestují v posledních zápasech proti vedení klubu. Jenomže po posledním mači Letenských, v němž po nejlepším výkonu zatím rozpačité sezony, porazili Teplice 3:0, se radikální část kotle podle všeho dostává do čím dál větší izolace. Nejprve se proti chuligánům vymezil v přímočarém prohlášení majitel Daniel Křetínský. V zápase s Teplicemi pak poloprázdný a mlčící kotel vyzývající k bojkotu „neposlechl“ zbytek stadionu, který oslavil nejvyšší výhru sezony.

 

 

 

Vyvěšený transparent „Arrivederci, Stramaccioni“ navíc odstartoval na sparťanských fórech bouřlivou diskuzi o tom, zda už kotel nezašel ve svých výzvách až příliš daleko. Několik desítek členů kotle sledovalo utkání ve spodní části a bez emocí či fandění.

Velká část fanoušků, která běžně podporuje tým z kotle, ovšem s protestem nesouhlasila a pro utkání se Severočechy se přesunula do jiných částí stadionu, odkud svůj tým podporovala.

„Na tomhle rozbroji vedení kotle a ostatních fanoušků je nejsměšnější, jak se část ultras diví, že jdou ostatní fanoušci Sparty proti nim. Vzhledem k tomu, jaké ko***iny v poslední době předvádí, tak hodně lidí logicky dává od kotle ruce pryč. Oni nedokážou pochopit, že nesouhlasit s vedením Sparty a chovat se jako dement, jsou dvě rozdílné věci,“ napsal na diskuzním fóru SpartaForever uživatel Sylk02.

Více si přečtěte na webu iSport.cz.

SDÍLET