Ve Vítkovicích tekla krev. Záchranáři museli ošetřit ošklivě zraněnou divačku i gólmana | info.cz

Články odjinud

Ve Vítkovicích tekla krev. Záchranáři museli ošetřit ošklivě zraněnou divačku i gólmana

Ke dvěma krvavým zraněním museli bleskově vybíhat záchranáři v utkání 7. kola Tipsport extraligy mezi Vítkovicemi a Mladou Boleslaví (3:2 po nájezdech). Ve druhé třetině ošetřovali jednu z divaček, v závěru museli zastavovat crčící krev v obličeji i u náhradního boleslavského brankáře Jana Růžičky. Oba dostali pukem. Oba jsou naštěstí po nepříjemném zážitku v pořádku.


„Že pukem dostane divák, který na to není trénovaný, tomu rozumím, ale gólman by to měl chytat,“ komentoval s nadsázkou rány pukem boleslavský asistent trenéra Viktor Ujčík. „I když, Růža to vlastně chytil, jenom neměl helmu... Neuhnul.“První krvavé zranění v obličeji přišlo ve 33. minutě. Ostravané hráli oslabení a obránce Ivan Baranka v nouzi vyhodil puk přes hrazení. Dostal za to dvě minuty, Boleslavští měli 68 vteřin výhodu proti třem. Větší drama se ovšem v tu chvíli odehrávalo v ochozech.

Vítkovice - Mladá Boleslav: Divačka zkolabovala v hledišti! Zasáhnout museli záchranáři autor: TV TIPSPORT


Barankovo vyhození totiž trefilo jednu z divaček. Přes šířku hřiště se k ní okamžitě přesunovala trojice záchranářů. Po chvíli ji odváděli na ošetřovnu, ránu bylo třeba zašít. Divákům se hrubě nelíbilo, že sudí Roman Mrkva a Zbyněk Kubičík nechali ve hře pokračovat ještě v momentu, kdy záchranáři v ochozech zraněnou dívku ošetřovali. Naštěstí byla v pořádku, ránu bylo třeba jen zašít.

Více si přečtěte na webu iSport.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie